Casinha Do Prado, Conforto Vintage, Ar Condicionado
| Wi-Fi WiFi | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Casinha Do Prado, Conforto Vintage, Ar Condicionado Belo Horizonte appartementen van 60 m² hebben een terras en liggen 7 km verwijderd van het Mineirão Stadion. Het maximale aantal gasten van het appartement is 2.
Het 1-slaapkamer appartement ligt binnen 10 minuten met de auto weg van het Américo Renné Giannetti stadspark en vlak om de hoek van het Calafate metrostation. Het Museu de Ciências Naturais is 2 km verwijderd van de 1-badkamer accommodatie gelegen.
Het appartement biedt een balkon, een terras en een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. In de accommodatie zijn een bidet, een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom bieden Casinha Do Prado, Conforto Vintage, Ar Condicionado appartementen een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. Casinha Do Prado, Conforto Vintage, Ar Condicionado appartement is op 5 km van de luchthaven Pampulha–Carlos Drummond de Andrade gesitueerd.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cineclube Unibanco Savassi3,4 km
- Liberdade Square3,3 km
- Luchthavens
- Luchthaven Pampulha–Carlos Drummond de Andrade12 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Patio
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Casinha Do Prado, Conforto Vintage, Ar Condicionado appartement?
Gasten van Casinha Do Prado, Conforto Vintage, Ar Condicionado appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Mineirão Stadion, op een afstand van 7 km. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Museu de Ciências Naturais (2 km) en het Américo Renné Giannetti stadspark (3 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Casinha Do Prado, Conforto Vintage, Ar Condicionado appartement?
De prijs van het boeken van Casinha Do Prado, Conforto Vintage, Ar Condicionado appartement is $35. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Casinha Do Prado, Conforto Vintage, Ar Condicionado appartement?
Casinha Do Prado, Conforto Vintage, Ar Condicionado appartement bestaat uit 60 vierkante meters. - ❓
Welke vrijetijdsmogelijkheden zijn er in het appartement?
Het vermaak van de gasten kan worden geregeld door het appartement, met wandeltochten.